ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 12-13 Οκτωβρίου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 12-13 Οκτωβρίου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

 

ΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.10.2019

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Usore Blessing

 

Ελευθεριακός - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Μελιτέας - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΜΑΣ Αγχιάλου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

Νίκη Μεσημερίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Ευόσμου - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.30

Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

ΠΟ Ξηροκρήνης - Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.

 

ΓΣ Ηλιούπολης - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.30

Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

 

Αξιός Ανατολικού - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:16.30

Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Μοναστηρίου - ώρα:16.30

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.30

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αίολος

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:16.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

ΑΕ Πυλαίας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.30

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα:16.30

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Προχώματος – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Προχώματος - ώρα:16.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΑΟ Μεσήμβριας - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:16.30

Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

Δόξα Τούμπας - Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:16.30

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

 

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 - Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:16.30

Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Ρουβίκωνας - Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

Αετός Ανω Σταυρού - ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:16.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Παπατζίκος, Μαραντίδης, Χατζόπουλος, Χαϊτας, Βότσαρης, Λημνιός.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μαργαρίτης, Λάλλας, Ανεστιάδου, Σπυρίδου, Παπαβασιλείου.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.10.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΣ Φλώρινα

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:16.00

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αρης Θεσσαλονίκης – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Balousha Mohammed

 

ΑΟ Καρδίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Εθνικός Σοχού - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Σοχού - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Παύλος Μελάς - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Καμπανιακός - Ιωνικός

Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Ρετζικίου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαβασιλείου Σωτήριος

 

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

ΑΣ Νεάπολης - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:12.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Πυλαίας - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αριστοτέλης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Πανόραμα

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Usore Blessing

 

Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

 

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.30

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

 

Μαγνησιακός - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:11.30

Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

 

ΑΜΣ Νικόπολη - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:16.30

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Μακεδών Ευόσμου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:13.30

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

 

Εθνικός Αστέρας - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00

Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

 

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:11.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:16.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:16.30

Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Δόξα Ασσήρου - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

 

Δάφνη Ευαγγελισμού - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:16.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Εθνικός Λαγυνών - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:16.30

Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

 

Δόξα Γερακαρούς - Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Λακκιάς - ώρα:11.30

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:13.00

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Πέρα - Προοδευτική

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30

Γιατρός:Οικονόμου Δανάη

 

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:11.30

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.30

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Δόξα Τριλόφου - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:11.30

Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.30

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:14.00

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

Ελπίδες Αμπελοκήπων - Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.30

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κυψέλη Νεάπολης - Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.30

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Κανάρης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:13.00

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

 

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.30

Γιατρός:Λιτητάρης Αντώνης

 

Ελπίδες Συκεών - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:14.00

Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος

 

Λιονταράκια - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μαραθών Υποδομή 1926 - ΑΣ Νέων Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:11.30

Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φοίνικας Σχολαρίου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα:16.30

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Σκουφός, Αποστολίδης, Μαραντίδης, Χατζόπουλος, Συμεωνίδης.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 10.00 – 12.00: Θεοδωρίδης, Λάλλας, Μπάνης, Παπαβασιλείου, Σαριδάκης, Σπυρίδου, Χατζησταυρίδης.

 

16.00 – 17.00: Usore Blessing, Ανδρικόπουλος, Γκόγκος, Καραμπούτας, Λιτητάρης, Ζησόπουλος.

 

X